Wielka Loteria EKOPLON Logo ekoplon

NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oprócz formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie www, możesz wysłać zgłoszenie na jeden z wybranych sposobów:

 1. Wiadomość SMS o treści:
  Kod spod zdrapki. Numer dowodu zakupu” na numer 799 448 094
 2. Drogą pocztową na adres:
  Grzegrzółka&Ko sp. z o.o
  Skrytka pocztowa 326
  30-001 Kraków 1

  O terminie dostarczenia przesyłki decyduje data wpływu na adres skrytki oraz data nadania (najpóźniej 30.06), które wpłyną na podany adres nie później niż 07.07.2017
Niezależnie od sposobu zgłoszenia udziału w Loterii, należy zachować dowód zakupu. W przypadku zgłoszenia poprzez stronę www.loteriaekoplon.pl i SMS należy również zachować kupon promocyjny.
Nagrody nie można odebrać osobiście. Nagrody zostaną przesłane pocztą lub kurierem na adres podany w zgłoszeniu z kodem, który wygrał.
Jeżeli dowodem zakupu jest faktura, numer do uzupełnienia znajduje się zwykle w prawym górnym rogu, jeżeli dowodem zakupu jest paragon, numer powinien być podany na wysokości daty zakupu.
W polu “Numer dowodu zakupu promocyjnego”, ani w żadnym innym polu formularza nie wpisujemy nazwy produktu.
Jeśli źle uzupełniony formularz wysłałeś przez www, napisz do nas na adres , podając prawidłowe dane oraz numer kodu spod zdrapki.
Nie, nie trzeba wpisywać nazwy produktu. Wystarczy poprawny numer paragonu lub faktury, na którym znajduje się czytelna nazwa produktu/ów objętych loterią.
Wyniki zostaną udostępnione na stronie www do 31 maja.
Kupony loteryjne są dostępne w sklepach biorących udział w loterii. Należy dokonać zakupu produktów objętych loterią na kwotę min. 50 zł i odebrać od sprzedawcy kupon loteryjny.
Lista sklepów biorących udział w loterii jest dostępna na stronie: https://www.loteriaekoplon.pl/lista-punktow-sprzedazy.